Náš tým

Práce hlídky by nebyla možná bez vedoucích, ochotných věnovat svoji energii a často i finance do přípravy všech akcí, táborů a programů, ochotných trávit s dětmi svůj čas. Na této stránce se můžete seznámit s našim úzkým týmem, tedy lidmi, kteří určují hlavní směr naší hlídky.

Náš široký tým však tvoří desítky dalších vedoucích, juniorů i pomocníků, kteří zde nejsou jmenovitě uvedeni a bez kterých by hlídka nemohla fungovat. Každému z nich patří velké díky za vše, co do naší společné služby vkládají.

Položili jsme členům úzkého týmu několik otázek:

 1. Jakou školu jsi studoval/a a jaké je tvé zaměstnání?
 2. Co nejraději děláš ve volném čase?
 3. Čemu konkrétně se věnuješ v Royalu?
 4. Jak ses do Royalu dostal/a?
 5. Co máš na Royalu nejraději, co tě na něm nejvíce baví?

Petr „Peca“ Machalec

velitel přední hlídky

 1. Studoval jsem zemědělskou školu, nyní je mým zaměstnavatelem Royal Rangers. Pracuji také jako zástupce pastora v Apoštolské církvi Vsetín.
 2. Rád chodím po horách, snowboarduju, jezdím na vodu, podívám se na dobrý film…
 3. Jsem velitelem naší valašské hlídky, což znamená vedení týmu vedoucích a celková koordinace akcí a všech aktivit. Vedu jeden velký tábor a jsem zapojený v RR kapele Boží Děcka.
 4. V Boha jsem uvěřil v roce 1993 a dostal se do Apoštolské církve ve ValMezu, kde Royal už chvíli fungoval. A protože jsem od malička chodil do turistického oddílu, bylo pro mě přirozené se přidat. Postupně jsem prožíval Boží vedení pro službu dětem a dnes už můžu říct, že Royal je pro mě životní službou.
 5. Royal propojuje praktický a duchovní život, baví mě pozorovat děcka a juniory jak rostou a posunují se v různých oblastech. Miluju usínání při ohni v týpí a noční debaty před usnutím. Mám rád náš tým vedoucích, kde je sranda i obrovské nasazení pro sužbu Bohu a dětem.

petr.machalec@royalrangers.cz

Pavel Mikel

zástupce velitele přední hlídky

 1. Jsem původně opravář zemědělských strojů a poté jsem studoval střední školu Mechanizace zemědělství a lesního hospodaření. Dělal jsem osm let automechanika a nyní, asi dvacet let, radím lidem, co si pořídit aby se mohli dobře vyspat.
 2. Nejraději jsem s fajn lidmi a s Bohem. Mám rád chození po horách s batohem na zádech. Jezdím rád na tábory a hraju fotbal…
 3. Průběžně se v Royalu něčemu věnuju :-). Hlavně tedy, spolu s celým týmem, realizaci táborů, víkendovek pro menší děti (6-10 let). Jsem zapojený ve schůzkách v Jablůnce. Modlím se…
 4. V roce 1993 jsem se rozhodl pro Ježíše Krista a následně začal chodit do církve, kde jsem byl jednoho dne (někdy v roce 2004) osloven Radovanem Klabníkem, jestli bych nechtěl dělat zásobovače na malém táboře. No a od té doby jsem už v Royalu zůstal.
 5. Mám moc rád čas s malými i velkými a s Bohem. Společná dobrodružství, zážitky, společné zdolávání překážek, vzájemná podpora a jednota – Royal je rodina. V Royalu se mi líbí propojení praktického a duchovního života i super lidi. Royal je bezpečným prostorem pro to, být sám sebou, prostor pro zdravý růst, který je i vidět. Nejvíc mě baví, když vidím děti i dospělé jak se osobně setkávají s Bohem, to je pecka, která nejde popsat, to se musí zažít…

pavel.mikel@royalrangers.cz

Jana „paní Jani“ Kadaňková

vedoucí v hlídce

 1. Provázím děti na prvním stupni jako učitelka a velmi mě to baví.
 2. Tančím, sportuju, běhám po kopcích a když je chvíle, přečtu si zajímavou knížku.
 3. V současné době se věnuju především vedení velkého tábora (tábor pro děti od 10 do 14 let) a pomoci s organizací víkendových akcí.
 4. Na první schůzku jsem šla se starším bratrem když mi bylo pět let a od té doby jsem zůstala…
 5. Royal je moje druhá rodina. Když jsem byla mladší, milovala jsem dobrodružství v přírodě. Dnes jsem vděčná za vztahy s báječnými lidmi.

jana.kadankova@royalrangers.cz

Eva Tarackezy

vedoucí v hlídce

 1. Studuji molekulární a buněčnou biologii v Olomouci na UPOLu. A co se týká zaměstnání, tak to jsou zatím různé brigády.
 2. Nejraději chodím ven – na procházku, tůru ap.
 3. Nejaktuálnější je určitě vedení jednoho malého tábora a schůzky ve Valašském Meziříčí. Taky jsem zapojena do Valašské RR kanceláře.
 4. Už od dětství jsem jezdila na tábory a jednoho dne mě naštěstí napadlo zajít se podívat i na schůzku.
 5. Nejvíce mě baví setkávání s lidmi, kteří mají stejný zájem a s dětmi, které vždy mají skvělé nápady a dokáží člověka neustále překvapovat.

eva.tarackezy@royalrangers.cz

Veronika Nováková

vedoucí v hlídce

 1. Studuji na vysoké škole speciální pedagogiku, v nejbližší době budu studium končit. Pak mě nejspíš najdete s dětmi jako učitelku ve školce nebo ve škole.
 2. Ráda chodím po horách, čtu knížky, vařím, mám ráda vyrábění všeho druhu, ráda kreslím nebo píšu o čemkoliv mě napadne.
 3. V Royalu pomáhám na schůzkách, v různých pozicích jezdím na malé tábory (momentálně jsem zástupce vedoucího), spolumoderuji Royalfestík a jako pomocník se účastním mnoha dalších akcí. Jsem členem Úzkého týmu RR.
 4. Když mi bylo 8, dozvěděli se rodiče o Royalu ve sboru a od prvních schůzek jsem postupně jela na svůj první ringoturnaj, malý tábor, další rok velký tábor… Akcí, na které jsem se těšila každým rokem přibývalo a pak už jsem si život bez Royalu ani nedokázala představit…
 5. Nejraději mám skvělou komunitu lidí, chvály a čas s Bohem, kterého ukazujeme i dětem. Líbí se mi, jak naše služba má jeden společný cíl, který se projevuje ve všem, co děláme. Royal mi dává možnost se kreativně vyřádit, baví mě, když můžu děti něco naučit, předat jim Boží pohled na svět a na ně samotné.

veronika.novakova@royalrangers.cz

Viktorie „Viky“ Pokorná

vedoucí v hlídce

 1. Po složitém hledání jsem se nakonec našla jako učitelka na střední škole. Mou aprobací je čeština a biologie. Kromě toho jsem studovala ještě žurnalistiku, což v Royalu uplatňuji hlavně při psaní všemožných článků o akcích a práci s propagací a sociálními sítěmi.
 2. Od malička jsem hrozně ráda četla, a to se mě vlastně drží pořád. Kromě toho moc ráda zpívám a zkouším různé hudební nástroje, žádný z nich ale neovládám tak dobře, jak bych chtěla. Moc ráda fotím, a i když na to možná nevypadám, v zimě nejradši vyrazím na lyže. Jsem taky docela nadšený kafař, většinou mě tak najdete za kávovarem nebo s různým podivným náčiním na přípravu kávy v ruce.
 3. Vlastně tak trochu všemu, co je zrovna potřeba. Na akcích nejčastěji vařím, dělám zdravotníka nebo vymýšlím program. Tak trochu vedu Největší tábor a podílím se na organizaci RoyalFestu. Spravuju sociální sítě a libuji si v tabulkách, takže často řeším přihlášky na akce nebo různou administrativu. Moc ráda poznávám lidi z jiných hlídek, dělám proto také lektora na NVT a jezdím s juniory na vodu.
 4. K Royalu jsem se dostala až na vysoké škole a vlastně jsem na svůj úplně první tábor v životě jela až jako vedoucí. Celý ten příběh je docela zamotaný, ale když budete chtít, klidně vám ho povím osobně.
 5. Na Royalu mám nejradši celou tu komunita lidí, nejen v naší hlídce, ale napříč celou republikou. V Royalu jsem našla svou druhou rodinu, skupinu, se kterou mě spojuje stejný zájem a zápal pro věc. Royal mi dává možnost objevovat v sobě schopnosti, o kterých jsem ani netušila, že je mám. Díky němu mohu vystoupit ze své komfortní zóny, překonat samu sebe. Zároveň mě hrozně baví pozorovat, jak z těch malých dětí, které pobíhají po tábořišti a stříkají repelent do ohně v týpí postupně rostou skvělí a zodpovědní vedoucí, kteří mají srdce pro Boha a jsou ochotni mu naplno sloužit. Navíc je hrozně osvobozující se v létě na 14 dní utábořit v lese, kde není elektřina, tekoucí voda ani mobilní signál.

viktorie.pokorna@royalrangers.cz

Matěj „Kuře“ Galda

vedoucí v hlídce

 1. Studoval jsem SPŠS strojní ve Vsetíně a nyní pracuju jako konstruktér.
 2. Mám momentálně 2 malé syny, takže nemám volný čas 🙂
 3. V Royalu jsem zapojený do vedení schůzek pro menší na Vsetíně, jsem člen úzkého týmu vedoucích, dělám vedoucího na táboře a výpomoc na různých akcích během školního roku.
 4. Taťka (Krasoň) byl vedoucí v Royalu a brával mě už od šesti let všude s sebou.
 5. Mám rád různorodost lidí v kolektivu a různorodost v aktivitách.

matej.galda@royalrangers.cz

Jiří „Krasoň“ Galda

vedoucí v hlídce

 1. Jsem vystudovaný fotograf a momentálně pracuju jako skladník.
 2. Jsem rád v přírodě a rád kreslím.
 3. Vedu schůzky v oddílu Jablůnka.
 4. Přes Pecu.
 5. Práce s dětmi, pobyt v přírodě, duchovní zaměření.

jiri.galda@royalrangers.cz

Adam Stančík

vedoucí v hlídce

 1. Jsem student, momentálně studuji učitelství pro 1.stupeň na UPOL v Olomouci.
 2. Nejraději jsem s přáteli, hraju na kytaru, jezdím po naší krásné vlasti…:-)
 3. Jsem vedoucí na táborech a jiných akcích, mám na starosti chvály, jsem lektor na NVT juniorů a také moderuji Royalfest.
 4. Do Royalu jsem se dostal přes kamarádku, která mi Royal ukázala, asi v 9 letech.
 5. Nejraději mám to, že jsme jedna velká rodina, můžeme společně sloužit Bohu a trávit spolu čas.

adam.stancik@royalrangers.cz

Dejte lajk našemu Instagramu...

Sledovat

...a nic Vám neuteče.